Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Neptunban mi az a beiratkozás/...

Neptunban mi az a beiratkozás/bejelentkezés?

Figyelt kérdés
Be kellett volna iratkoznom ott is vagy elegendő ha megjelentem személyesen a beiratkozáson?

2015. szept. 3. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
igen, ott is be kell iratkozni, minden félév elején.
2015. szept. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és ha azt írja nincs beiratkozási időszak mit csináljak?
2015. szept. 3. 13:00
 3/8 A kérdező kommentje:
2015.08.31. 8:00:00 2015.09.06. 22:00:00 Regisztrációs időszak REGISZTRÁCIÓ/BEIRATKOZÁS 2015/16/21 FÉLÉV
2015. szept. 3. 13:05
 4/8 A kérdező kommentje:
ennek ellenére nem engedi, hogy beiratkozzak, lekéstem róla várjak még vagy telefonáljak?
2015. szept. 3. 13:19
 5/8 anonim ***** válasza:
lekéstél róla, de menjél a neptunirodába sírni. valszeg fizetned kell, de még ha akarják be tudnak tenni
2015. szept. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát nem tudom mivel érdemeltem ki ezt a hangnemet, de jól van. Egyébként státuszt még újnak jelzi.
2015. szept. 3. 14:25
 7/8 anonim ***** válasza:

A bejelentkezés azt jelenti hogy aktívra állítod a féléved minden félév kezdetekor, amennyiben elkezded, és passzívra ha nem.

Ha nincs már időpont akkor nem késtél le és inkább valami más gubanc lehet. Nálunk ez az időszak aug elejétől szept vagy okt vmeddig tart, szóval kötve hiszem hogy lekéstél volna...


(A személyes beiratkozás az egész egyetemre vonatkozik, azt egyszer kell, a sikeres felvételid után.)

2015. szept. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Felhivtam TO-t ott mondtak, hogy nekem nem kell semmit csinalnom, ha mar beiratkoztam személyesen akkor nekem nem kell. Ők fogjàk szerintek aktìvra tenni
2015. szept. 3. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!