Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szállodába vagy utazási...

Szállodába vagy utazási irodába menjek szakmai gyakorlatra?

Figyelt kérdés
utazási irodába szívesebben mennék, szívesebben dolgoznék ott, azt hiszem...viszont azt olvastam hogy egy kihaló szakma az övéké, mert már alig járnak irodákba,mindneki neten intézi a dolgokat. SZállodába recepciósnak lehetne menni, gondolom ha végzek több lehetőségem lenne szállodában dolgozni...
2015. szept. 3. 18:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem szálloda.

Egyrészt, ott több lehetőséged van az idegennyelv tudásod fejlesztésére.

Másrészt az irodai értékesítés tényleg rohamos gyorsasággal hal ki, felesleges azon a területen gyakorlatot szerezni. ( Én pld. legalább 7-8 éve be nem tettem a lábam ilyen irodába, pedig minden évben minimum egyszer utazom.)

Harmadrészt: egy szállodában több ismeretséget tudsz kialakítani a szakmabeliekkel, mint egy irodába, ahol dolgozik 3-4 ember. Ezek az ismeretségek később alapjai lehetnek a "kapcsolati tőkének".

Negyedrészt: a szállodában túlnyomóan a saját teljesítményedért vagy felelős, míg egy irodába rád zúdul minden olyan esetleges utólagos panasz, amiről te nem tehetsz.

2015. szept. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!