Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Igy be tudok jutni a Karinthy...

Igy be tudok jutni a Karinthy Frigyes gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Most vagyok 8-os és a sulimba nincsenek jegyek,de nagyábol hármas-négyes vagyok vagy vannak amiböl talán ötös. A lényeg,hogy érdekelne,hogy igy be tudok e jutni a Karinthyba? Az előkészitőre csak egyben lehetet jelentkezni? Én sajnos nem tudtam elmenni merz le betegedet nagyábol az egész család és énis... De ha nem egyben kellet kifizetni vagy beiratkozni az elő készitöre akkor mikor lesz a következő? Az átvételi az könyebb mint ha amugyis ott kezdeném a gimit? Meg az lenne a kérdésem,hogy van e itt olyan aki most jár oda előkészitöre? Vagy aki tud valamit mesélni a gimiröl nekem. Kérlek válaszoljatok mert ez nagyon fontossssssss....!!!! Köszi :)
2015. szept. 10. 08:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem így nem sok esélyed van. Karinthyba leginkább kitűnő és jeles tanulókat vesznek fel.
2015. szept. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az átvétel szinte lehetetlen. Mivel az osztályok tele vannak. Csak nagyon ritkán esik ki egy-egy ember. Az ő helyükre csak és kizárólag kitűnő tanulókat vesznek át hasonlóan erős, vagy erősebb iskolákból.
2015. szept. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!