Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Két szabadon választott...

Két szabadon választott tantárgyból érettségizhetek mivel fel vagyok mentve egy tantárgyból. Mit javasoltok mi legyen az?

Figyelt kérdés

2015. szept. 11. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

És ha én most azt mondom, hogy legyen a kémia, te azt választod?


Erre a kérdésre egyedül te tudsz felelni, esetleg még az, aki ismer, mert olyan tényezőket sem árt figyelembe venni, mint hogy miben vagy jó, milyen irányban mennél tovább, hogy csak ezt a kettőt említsem.

2015. szept. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%
Földrajz
2016. máj. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te most komolyan az internet népétől vársz választ ilyen alapkérdésre a saját életedről? Én például azt se tudom, milyen iskolatípusba jársz, milyen tárgyakat tanulsz, mi jöhet szóba egyáltalán. Arról nem is beszélve, hogy melyik tárgyból hogy állsz. Ezeket neked kell tudnod.
2016. máj. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fizika.
2016. máj. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!