Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van valakinek tapasztalata az...

Van valakinek tapasztalata az Universitas diákmunka szövetkezettel?

Figyelt kérdés
Kifejtenéd pár szóban?

2015. szept. 13. 17:21
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt. Kb. két évig dolgoztam az ő közvetítésükkel.

Tapasztalatok:


- a fizetés sosem késett, nekem legalábbis mindig pontosan fizettek, a jövedelemigazolásokat is korrekten kiküldték mindig


- maguk az Universitas alkalmazottai (a kapcsolattartók) pökhendi, suttyó, nemtörődöm emberek. Az én közvetítőm olyan volt kb. mintha mindig be lenne szívva, azt sem tudta hol van, egy komplett kretén volt. De szerencsére nem volt vele sok dolgom.


- általánosan is elmondható, hogy az irodájukban csupa flegma tahó par*szt dolgozik, mindenért pofákat vágnak, de az ügymenetben komolyabb fennakadást én nem tapasztaltam.


Összességében az összes diákszervezet undorító lehúzó banda, kb. a fizetésed felét lenyelik, de cserébe nem kapsz semmit. Csak sajnos rájuk vagy szorulva. Az Universitas ezek között hozzáállásban a legalja, de a lényeges dolgokban (pl. fizetés) nincs velük különösebb probléma.

2016. jan. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!