Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik a legjobb diákmunka...

Egytizenhétéveslány kérdése:

Melyik a legjobb diákmunka szövetkezet? A Mads, az Universitas, a FürgeDiák, az Eudiákok? Ha esetleg már van tapasztalatod valamelyik terén, kérlek írd meg őket! (Nem tudom eldönteni, melyikkel kössek szerződést. )

Figyelt kérdés

#diákmunka #diákmunka szövetkezetek
2015. jan. 11. 16:12
 1/7 Fogg válasza:

En személy szerint az universitast ismerem, engem átvertek mert közel 100orat dolgoztam két hét alatt es körülbelül 400ft/órát kaptam kézhez...

Es rögtön ott kezdik hogy 3000ft a tagság díj.

2015. jan. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az információt, akkor azt szerintem kiveszem a lehetőségeim közül...
2015. jan. 11. 22:08
 3/7 hellosztok válasza:
helló én nem tudok fennsoroltakról információt adni max haverom volt a fürgénél kertészeti munka körbe nyáron meg sok más munkákat kapott tőlük! Nos én egyet-sem! hiába regisztráltam be náluk! én info diákot tudom meló diákot ajánlani! én ezekről tudok náluk mindig van meló mindig sokat melozok a meló diáknak mert az infó nak szarabb munkáik voltak deko konzervgyár! monton meló szalag munka! a meló diáknak meg jobb nál jobb pl asztalos műhely,tej gyár,müanyag gyár! stb... stb...
2015. jan. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

En mindegyikükkel kötöttem sőt többel is...

Ahol a,legtöbb munka az Universitas ,a legjobba reagálok a Mads,a legkorrektebb az eudiakok,de nehéz munkát kapni sok idő mire visszahívnak mar ha visszahívnak.

Fürge diák ott nem kaptam munkát

A pensum is elég jo

Valamit a legjobb a Humilitas !! Korrekt ,rendes,időben utalnak,csak kevés a munka mert elég fiatal a cég de szerintem ok lesznek a legjobbak

2015. jan. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtöknek a véleménynyilvánítását, utolsó: köszönöm a részletesebb leírást, azt hiszem, picit könnyebbé tetted a döntésemet! :)
2015. jan. 13. 11:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Annyinál vagy tag, amennyinél akarsz. Én sokáig fürgés voltam, de meguntam a dolgot, ráadásul pofátlanul keveset fizetnek. Ráadásul nincs olyan sok fix munkájuk. Azt vallom, nekik leáldozott. Én most a MADS-hoz fúrom be magam, ez tetszik, és annyira nem is fizetnek katasztrófálisan.
2015. jan. 18. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én idáig az universitásnál és Pensumnál melóztam. A pensumról csak jókat tudok mondani. Nagyon bruttó 850-es órabéren voltam és mindig nagyon korrektek voltak velem.
2015. nov. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!