Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diákok! Ha olyan teremben...

Diákok! Ha olyan teremben lesz órátok, amihez a tanár hozza a kulcsot, általában miután kinyitotta az ajtót bemegy előre, vagy először beenged titeket?

Figyelt kérdés

2015. szept. 14. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát megnézed hogy előre enged e benneteket, vagy ő megy be először.
2015. szept. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem udvarias gesztus a tanár részéről előreengedni a gyerekeket, és így legalább látja is, hogy mind beértek-e a terembe.
2015. szept. 14. 21:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Olyan mindegy. Ha be akar menni, bemegy előre, ha nem, akkor sem udvariatlan.
2015. szept. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gimiben még tereltek minket, mint a birkákat, és figyelték, hogy bemegyünk-e. Egyetemen a tanár megy előre, és pont letojja, hogy odaért-e mindenki vagy sem.
2015. szept. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem is ertem. Valaki sorban all a teremnel, aztan nem tud bemenni az ajton?:) Aki logni akar az nem ott fog elkallodni.
2015. szept. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké, értem hogy nektek mindegy, de akkor is, szerintem ebből sok mindenre lehet következtetni. A tanár jellemére például. Nálunk azok a tanárok a legkorrektebbek, akik előreengedik a gyerekeket. (Gimnázium:)
2015. szept. 15. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!