Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » én állok hozzá rosszul a...

én állok hozzá rosszul a dolgokhoz?

Figyelt kérdés

azt mertem mondani tesi órán hogy nem ismerem a játékot amibe beállítottak,

erre a tanárnő azt mondta hogy fogjam be a pofámat és takarodjak oda a csapathoz!

nekem ez pont elég volt arra hogy ne csináljak semmit, sétáltam a pálya szélén, a többiek meg rángattak és beszólogattak...

órai munkára kaptam egy egyest és megköszöntem a tanárnak


mondhat ilyet a tanár? vagy csak én reagálom túl?

16/l


2012. márc. 2. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem reagálod túl. Hiszen tanár, az a dolga, hogy elmagyarázza a dolgokat, ha valamit nem értesz. Vannak ilyen idegbeteg tanárok...

Nálunk egyszer az egyik lány azt mondta irodalom órán, hogy nem szeret olvasni a szabadidejében.Tök nagy balhé volt belőle, hogy hogy mondhat ilyet egy irodalom tanárnak.

Néhány tanárnak annyira nem való ez a pálya...

2012. márc. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyet nem mondhat egy pedagógus.

Minden úgy történt,ahogy leírtad?

2012. márc. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

igen így történt ahogy leírtam!

most a drága osztálytársaim kibeszélnek a hátam mögött de pont nem érdekel,

de egy tanár aki már legalább 20 éve dolgozik a szakmájában hogy mondhat ilyet?

2012. márc. 2. 18:27
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell ezen kiakadni, neked meg több eszed is lehetne, nem dumálunk vissza a tanárnak, főiskolán, egyetemen lesz még ennél ezerszer rosszabb is
2012. márc. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ilyen velem is volt.

Azt mondta mi a istenit csinálok már megint, leugatott lehordott mindennek. Azt mondta nagyon béna vagyok, és üljek inkább a padon.

Le is ültem. Utána megfenyegetett,hogy ha máskor nem tudom a feladatott, akkor beír az ellenőrzőmbe.

2012. márc. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!