Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan osszam be jól az időmet?

Hogyan osszam be jól az időmet?

Figyelt kérdés

Másodéves egyetemista vagyok.Budapesten tanulok,de vidékről járok fel nap mint nap,így az utazás elég sok időt elvesz a napomból,minimum 1,5-2 órát,de van amikor többet is.Persze próbálom hasznosan eltölteni ezt az időt is,próbálok tanulni,de van amikor képtelenség mert akkora a zaj a buszon,vagy nagy a tömeg stb.

Elég sok tantárgyam van ebben a félévben,és a múlt félévben nem sikerült 2,így azokat is most csinálom meg.Összesen 16 tantárgyam van,ebből 10 ami nagyon húzós.Általában reggel megyek és késő délután,este érek haza.

A legnagyobb problémám az,hogy sose tudtam jól beosztani az időm.Sajnos hajlamos vagyok a halogatásra,azt hiszem hogy mindig mindenre ráérek még megcsinálni később is(amúgy baromira nem :) )A tanulással főként így vagyok :D De ebben a félévben remélem ez másként lesz.


Kérdésem főként egyetemistáknak szól,akiknek szintén rengeteget kell tanulniuk,hogyan osszátok be az időtöket úgy hogy mindent tudjatok tanulni egyszerre párhuzamosan,közben beadandót írni,órákra,gyakorlatokra járni és még maradjon egy kis idő magatokra,családra,kikapcsolódásra is? :)


2015. szept. 15. 19:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!