Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A fiam jól tud vezetni, mégis...

A fiam jól tud vezetni, mégis megbuktatták kétszer forgalomban. Szerintetek van olyan, hogy bármit csinál is, megbuktatják?

Figyelt kérdés
Nagyon el van keseredve,így még nem láttam.Ti hányadikra mentetek át?De tényleg jól vezet.Köszönöm a válaszaitokat.

2015. szept. 16. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre. Pedig nem tudtam jól vezetni.

Ez nem a jó vezetésen múlik, hanem szabályok betartásán...

2015. szept. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én is kétszer buktam és nagyon is szégyenlem. Elsőnek azert mert túl stresszeltem a dolgot rosszul döntöttem, a vizsgabiztos annyit mondott kár érte nem gondolta volna. Másodjára ugyanez csak figyelmetlenséggel párosulva(letertem az utvonalrol aztan mar bepanikoltam mar csak mentem előre egy jobb kéz szabalyt figyelmen kívül hagytam) ahol aztan azt mondta az úr hogy:"ha maga nem megy át akkor ki?"(megy át) Az oktatóm majdnem szét ütött utána,"hogy ronthattam el megint meg mit keresek még nála?" :/ :)

Aztán a harmadikra sikerült tiszta fejjel érkezni és nem túlparazni a dolgot holott elsore is igy mehetett volna. (beszelgettunk a vizsga közben a forgalomban, a felénél szólt hogy nyugodtan mehetünk is vissza szóval lazán és profin ment)

Nos nálam ez volt a probléma, nem az ugyetlenseg.

2015. szept. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!