Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyenek a tanárok a Földes...

Milyenek a tanárok a Földes Ferenc Gimnáziumba Miskolcon?

Figyelt kérdés
2015. szept. 17. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
Főiskolát vagy egyetemet végzett emberek, akik vagy nők, vagy férfiak (a kettő egyszerre nem megy).
2015. szept. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vannak nagyon jók és vannak kevésbe jók.. pl. Mrs Grega, na ő nem tud tanítani:) a tesitanáraink kemények, úgyhogy megdolgoztatnak :c egyébként jófejek. el lehet velük hülyéskedni
2015. okt. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én, mint 11. osztályos Földesista, utálom az egészet....a tanárok többsége nem normális, és teljesen feleslegesen követelnek rengeteget..aki mindent megtanul, amit elvárnak, annak semmi élete nincs. Persze vannak hihetetlen jó tanárok is, de kb a 10%-a az egész tanári karnak. Egyébként a többség emberileg alkalnatlan tanításra. Mások is mondták már, hogy az ő iskolájukban sem jobb a helyzet, de könyörgöm, idén sírva váltjuk egymást az órákon, annyira nem bírjuk idegileg. Tavaly még türelmes voltam, most lett elegem az egészből, de teljesen. Megbántam, hogy ide jöttem. (Persze az egész oktatási rendszer is sz*r úgy, ahogy van, azért sokat az is hozzátesz a dologhoz). Bocsi, nem teljesen a kérdésre válaszoltam, de mondom már le kell írni valahova :D
2016. ápr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!