Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki jár Miskolcra a Földes...

Ki jár Miskolcra a Földes Ferenc Gimnáziumba fizika tagozatra?

Figyelt kérdés
Általános iskola 8.oszályában milyen volt a félévitek? Központitok, hogy sikerült? Nehéz ez a tagozat?

2013. jan. 8. 15:09
 1/4 anonim válasza:
Nem kell megrettenni ;) a Földes nm sokban tér el a többi gimitől, csak annyiban, hogy ami az érettségihez kell, azt kérik, de keményen. A tanárok nagy része meglehetősen fiatal, lehet velük viccelni, a hangulat is jó, de tudnod kell, hogy ha munka van, akkor munka van :) nem kell kitűnőnek lenned nyolcadikban, de a felvételin, és h bekerülsz, a teljesítményeddel mutasd meg, hogy aarsz valamit kezdeni az életeddel ;) Én most másodikos vagyok, és csak jókat tudok mondani a suliról :) a társaság csupa poéngyáros, jófejek, összetartóak vagyunk :) ha ide felvételizel, vegyél fel face-re és szívesen válaszolok a további kérdéseidre ;) üdv. Hornyák Szabolcs
2013. jan. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Te nem az egyik fiú vagy aki nyílt napon fizikán kísérletet mutatott be? Vagyis nekem úgy rémlik így kép alapján, hogy te voltál az. :D
2013. jan. 18. 17:56
 3/4 anonim válasza:
Igen, az én tagozatom tartotta idén a nyílt napot :D írj face-en ;)
2013. jan. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
fhuu nem hiszem, hogy fel fognak venni. Központit eléggé elszúrtam. 59 pontos.:S Jó persze még ott a szóbeli, de nem sok esélyét látom, hogy felvesznek.:/
2013. febr. 3. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!