Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 7. osztalyos vagyok, sajnos...

7. osztalyos vagyok, sajnos napkozis vagyok mert masik varosban lakok mint ahol tanulok. A menza kaja borzalmas olyan szinten ehetetlen, hogy a rizs is edes?

Figyelt kérdés
Rendeltem pizzat erre igazgatoit kaptam. Lehet olyan napkozis maradok de nem eszek a menzan?
2015. szept. 21. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
persze. hozol magaddal kaját, és megmelegíted! én is ezt szoktam csinálni! de ezt a hülyeséget hogy mert pizzát rendeltél igazgatóit kaptál! ez még nekem is felháborító!!!
2015. szept. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kistesomat sarokba allitottak mert nem ebedelt.

Elegge magyarosan eszunk itthon, lehet ezert furak az etelek. idaig semmi gond nem volt, de most.. Undorito es dragabb is lett.

2015. szept. 21. 21:21
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert csökkentették a sót országos szinten. Mindenki fel van ezen háborodva. A szülőknek országos szinten kéne összefogniuk és tiltakozni ( [link] ). Nem értem, mi az összefüggés a másik város és a napközi között. Ne foglalkozz az igazgatóival, itt nem te voltál a hülye, csak éhes.
2015. szept. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!