Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Azt szeretném meg tudni, hogy...

Azt szeretném meg tudni, hogy most májusba az EMELT matek érettségin sajnos megbuktam, és ha októberben újra érettségizek akkor azt tehetem közép szinten?

Figyelt kérdés

2015. jún. 21. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen.
2015. jún. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
9%

Nem!

Ha emelten kezdted, úgy is kell folytatni.

Ha nem változott a szabály...

2015. jún. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
Én is úgy informálódtam hogy ha emelttel kezdek akkor már csak azon is javíthatok. Legalábbis amikor az igazgatónőnek említettem hogy emelten szeretném a matekot azt mondta 100x gondoljam meg, mert ha nem sikerül, nem mondhatom azt hogy akkor októberben inkább középen csinálom.
2015. jún. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Határozottan igen, pont mert nem változott a szabály. 2005 óta soha nem is volt másképp. És májusbaN.

Aki mást mond, az nincs tisztában a tényekkel. Ha ez egy igazgató, akkor az sajnálatos.

[link]


12. § (2) bekezdés: "A jelentkező a vizsga szintjét a pótló- és javítóvizsgára történő jelentkezéskor megváltoztathatja."

2015. jún. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Az utolsó válaszolónak külön köszönöm hogy ezt bemásolta, nagyon megkönnyebbültem.

2015. jún. 22. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!