Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem iratkoztam be főiskolár...

Ha nem iratkoztam be főiskolára, akkor miért kapok állandóan neptunos e-maileket? Az állami féléveim így nem fogynak?

Figyelt kérdés
Idén jelentkeztem, de meggondoltam magam, és egyéb okok miatt jövőre jelentkezek másik szakra, és így idén nem iratkoztam be, ennek ellenére kapom a neptunos e-maileket, hogy inye tárgyfelvétel, ilyen képzési javaslat stb. Ez miért van? A féléveim így igaz megmaradnak?

2015. szept. 23. 08:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem iratkoztál be, nem jelent semmit, a Neptunban létrehozták a fiókodat. Ezt még a beiratkozás előtt megteszik. A csoportos üzenetek kiküldésénél sem válogatnak, hogy Jóskának küldik, mert beiratkozott, Pistának meg nem. Megy mindenkinek, akire vonatkozik, majd rájön, hogy tennivalója van.

Az, hogy a Neptunból e-maileket kapsz, nem azt jelenti, hogy fogynak a féléveid. Akkor van baj, ha a Neptunba belépve azt látod, hogy most épp aktív féléved van. De ha nem iratkoztál be, ez nem fordulhat elő.

2015. szept. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!