Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti mikor kezdtétek az érettség...

Ti mikor kezdtétek az érettségire való felkészülést?

Figyelt kérdés
Hogyan sikerült?

2015. szept. 24. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Én speciel nem készültem egyáltalán, és ami érdekelt (a két emelt, és a matek) 86, 89, 95%-ra sikerültek, de ne az én példámat kövesd :D
2015. szept. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
80%

Én mindegyikre kb. egy hetet szántam, kkiv. matek, arra fél órát.

Emelt: 83%

a többi 90, 92, 100, 100.

2015. szept. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
azért, ne ezeket a példákat kövesd. kezd el apránként a felkészülést. nyelvből nem kell nagyon rákészülni, ha megy. magyarból se nagyon (középszinten). törit kezd el visszafele olvasgatni (ne az elsővel kezd, sőt annak lényegében csak a vége kell). matek meg ha nem megy kezdj el járni különtanárhoz minél hamarabb.
2015. szept. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Angolra nem készültem külön, mert előtte lett meg a nyelvvizsgám, aztán úgy voltam vele, ha az sikerült felkészülés nélkül az érettségi is menni fog. Középszinten 90% lett.

Magyarnál írásbelire csak a novella/vers elemzés szabályait néztem át, meg nyilván szóbelire a tételeket tanultam meg az írásbeli és a szóbeli közötti kb. 1 hónapban. Középszinten 90 % lett.

A választott tárgyam a társadalomismeret volt, arra a projectmunkát kb. 3 hónappal az írásbeli előtt kezdtem el és akkor tanultam meg a tételeit, amikor a magyar tételeket is. Szintén középszint és szintén 90% :D

A matekra kb. 1 hónapot gyakorolgattam, de nem vittem túlzásba őszintén szólva, középszinten 65% lett, az első része 29/30 pont lett, a második részét néztem be rendesen.

Töriből emelteztem, kisérettségi volt előtt kb. 1 hónappal a középszintű tételekből nagyjából az volt nálam a felkészülés, azokat tanulgattam (rossz ötlet volt), szóval az írásbelin kb. a kapható pontok felét szereztem meg és a szóbelin húztam fel 64%ra.

2015. szept. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
De akkor miért nem emeltből kisérettségiztél? Ez hülyeség.
2015. szept. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem volt emelt kis érettségi. Mindenkinek kötelező volt a középszintes tételekből kis érettségiznie, függetlenül attól, hogy amúgy milyen szinten csinálta a rendes érettségit.

Ha lett volna emeltes nyilván arra megyek inkább, de nem volt. Egyéb kérdés?

2015. szept. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!