Szerintetek ez kamu?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


A napokban láttam ezt a hirdetést, és rögtön írtam is a megadott e-mailcímre, ahonnan konkrétan ugyanazt a választ kaptam, ami magában a hirdetésben van feltüntetve, tehát ilyenekre nem kaptam választ, hogy melyik légitársaságnál dolgoznék, vagy miért is nem kell tudni úsznia egy stewardessnek?..Gondoltam utánajárok a weboldalon, ami viszont nem működik ( [link]

Maga a képzés igen drága, ezért is félek rá jelentkezni, gondoltam itt megkérdezem, hátha valaki belefutott már ebbe, vagy esetleg biztosra tudja, hogy kamu az egész.



2015. szept. 28. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tűnik valami megbízhatónak. Esetleg valamelyik légitársaságnál kellene érdeklődni, mert ők biztosan valódi képzéseket indítanak.
2015. szept. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2015. szept. 28. 12:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha létező is nagyon nem jó ötlet. Nem egy ismert cég, sok esélye van, hogy becsődölnek és akkor feleslegesen dobtál ki pénzt, nincs rá garancia, hogy ezen a valamin kívül más légitársaság is elfogadná stb.

Plusz habár jól keresnek a stewardessek azért nem 90 óra munkáért kapnak nettó 600.000-1M Ft-ot, ez tuti kamu.

Meg mi ez a hűségszerződés már? Nincs normális, működő weboldaluk se. (Amúgy nem kell tudnia úszni a stewardessnek, de mi ez már, hogy csak aláírod és fel se mérik ???? ).

Amúgy kicsit se hangzik hitelesnek: "Hol itt az átverés? Nincs." Komoly cég sincs aki ezt komolyan ilyen marhaságot beleírna. Meg a 2. képen a sok !!! se túl professzionális. Csak az angol tudás édeskevés, min. 2 nyelvet szoktak kérni folyékonyan.


Elég sok olyan dolog van, ami miatt ha ez tényleg létezik is csak a lehúzás a célja.


Amúgy elég könnyen utána lehetne nézni, ha valahol ott lenne a cég/vállalat rendes neve, vagy mondjuk a promózott partnercégnek a neve (azért ajánlatos megnézni, hogy ez hivatalosan jegyzett-e, ténylegesen akkreditélt-e), így viszont nem lehet megnézni se)


Lényegében: kb. 99,9%-ban KAMU.

2015. szept. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!