Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi koleszba miért ilyen...

Egyetemi koleszba miért ilyen idétlen gyerekes mindenki?

Figyelt kérdés

Elsős vagyok, es én komolyabb szakon vagyok, mint itt az atlag, akik heti 2x reszegre isszak magukat, majd egyszerse mennek be órára...

Beavatás is volt mult heten a golyaknak, amikor elég durva dolgok voltak, akkoris azt gondoltam, hogy ez nem ciki, altalonasba meg vicces volt, de itt mar gyerekes.

Vannak haverjaim, akik tobbnyire bejárnak, vagy alberletesek. De ha nem csinalom azt, amit az atlag, akkor kineznek, nem fogadnak be, stb. (A koli 80%a tanár/bölcsész büfé szakos, ezert ernek ra ennyire!)


2015. szept. 29. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
71%

Én is észrevettem, hogy előadáson rengeteg idióta társam van, akik fennhangon vihognak, primitív, ostoba dolgokról beszélgetnek, fejben olyan gyerekek még, hogy nem valók egyetemre. Szerencsére én egy viszonylag nehéz szakra járok, így bízom benne, hogy hamarosan kihullik ez a fajta társaság, de elhiszem, hogy a kolesz még nehezebb ebből a szempontból.

Ne törődj velük, éld a saját életed, szórakozz a magad módján, válogasd meg a barátaid, és ne törődj azzal, ki hogy s mit csinál. Nem azt mondom, hogy zárd ki magad teljesen a kollégiumi társaságból, mert mégiscsak évekig velük leszel, de nem kell hatalmas haverságokat kötnöd.

2015. szept. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
75%
Én nem vagyok kolis, komoly és kemény szakon vagyok, mégis vicc az emberek nagy része a szakon magán is... Ez ilyen. Nem kell olyanokkal barátkozni, akik gyerekesek vagy ennyire eltér az értékrendjük a tiédtől, és kinéznek meg kiutálnak, ha nem állsz be a sorba. Semmi sem kötelező.
2015. szept. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!