Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetek még színész?

Szerintetek lehetek még színész?

Figyelt kérdés
Szerintetek lehetek még színész vagy már túl késő? 15 éves lány vagyok és csak most ismertem be magamnak hogy engem a színészkedés érdekel! Eddig azért nem törődtem vele mert vártam hogy nem-e csak egy fellángolás, de nem! Sajnos közgazdasági szakközépbe jelentkeztem most 9.es vagyok. Szerintetek át mennyek másik suliba? Ha igen hova? Vagy maradjak itt és érettségi után menjek képzésekre? Nem tv sztár akarok lenni, csak színházban, musicalekben szeretnék szerepelni. Még ami érdekel a lovasszínház is, bár nem tudom hogy ott hogy mennek a dolgok, nem mintha a sima színházhoz értenék. Általánosban jártam énekkarra ott azt mondták, hogy jó hangom van, csak fejleszteni kell! Most sajnos itt a középsuliban nincs énekkar, de van tánc kötelező óraként! Mit tanácsoltok? Hagyjam az egészet, vagy van még remény? Amúgy Budapesti vagyok!

2015. szept. 30. 17:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt ki hagytam, hogy 4éve lovagolok, és már nem egyszer volt a lovardában a Nemzeti lovasszínház és akkor felkellet lépnünk velük, és igazából ez is érdekel engem csak nem tudom hogy hol kezdjem el.
2015. szept. 30. 17:50
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
15 éves vagy, miről maradtál volna le? Nézd meg mi a felvételi a színművészetire, és készülj rá. Nem kell ehhez otthagyni a sulid. Sima gimiből is ment ismerősöm oda, és most színházban játszik. Nem kell semmi spéci hozzá, bár a végén, felvételi előtt a számodra nehéz részekből egy magántanár nem árthat. De ehhez nem kell 15 évesen felborítanod a mostani fix. életed. Semmiről nem maradtál még le.
2015. szept. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Esetleg tudnál ajánlani valami szakkört vagy ének tanárt, hogy addig mégiscsak felkészüljek? Valami olyasmit amit suli mellet is lehet csinálni.
2015. okt. 1. 19:21
 4/7 anonim válasza:

A sulidban biztos van színjátszó kör nem? Ha van jelentkezz még nem késő

És menj el egy Budapesti zeneiskolába..Keress fel egy énektanárt..

2015. okt. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Figyi! Teljesen ugyanez van velem csak a lovasszínházat én nem fontolgatom.

15 vagyok és musicalszínész szeretnék lenni.

Akiket megkérdeztem a fele rávágja hogy azt óvoda óta kell csinálnom (ének,tánc)

A máásikfele azt mondja hogy még bőven van időm..

Nos..

Rájöttem hogy egyikőjükre sem kell hallgatnom csak magamra...Ha te képesnek és érettnek érzed magad a rád váró feladatra/rögös út betaposására ami ezzzel jár akkor hajrá

2015. okt. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ja és..Én most elkezdtem énekelni és hát imádom...

Meg már régebb óta játszok színjátszó körben..A szereplést még meg kell szoknom fogalmazzunk úgy..

Egyébként én még a szinkronszínészetet is fontolgatom.


Kérlek ne könyveld el magadban hogy túl "öreg" vagy erre....Biztos hogy sikerülni fog...


Drukkolok neked ha te is szorítassz nekem :)

2015. okt. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs a suliban ilyen szakkör :( ez közgazdasági szakközép iskola itt nincs ilyen, csak az a szerencse hogy van heti 1 2órás tánc tesi helyett ahol táncolunk hip-hopot és latint meg majd 12.be lesz keringő is. Meg tettem az első lépést, januártól fogok járni énektanárhoz. A lovasszínházon azért gondolkodom mert imádom a lovakat meg a lovaglást és a színészetet.

Kedves utolsó! Drukkolok, hogy neked is sikerüljön :)

2015. okt. 10. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!