Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetek tanár és színész...

Lehetek tanár és színész egyszerre?

Figyelt kérdés

Érdekel mindkettő, az egyikben tehetséges vagyok, a másikat pedig szeretném, mert úgy érzem biztonságot ad és szeretnék tanítani is.

Magyar szakra tuti felvesznek mert kevés a ponthatár, ott mesterképzéssel a tanárit megszerezném, meg színitanodába is felvettek, így a kettőt csinálnám együtt egy ideig. Érdekel még a grafológia is. Szerintetek mehet ez így, vagy sokat akarok? :/


2014. máj. 7. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Most lehet, hogy hülyeséget írok kedves kérdező, de én úgy tudom, hogy a tanárképzés most osztatlan képzés lett.
2014. máj. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, de az azt jelenti,hogy magyar szakon ha elvégzem a tanárit, nem is lehetek tanár?
2014. máj. 7. 14:38
 3/7 anonim ***** válasza:

De már nem mehetsz tanári MA-ra, mert megszűnik. Már csak azoknak van, akik a régi rendszerben kezdték.

Mellesleg, ha a színészetet komolyan gondolod, nem tudom, milyen az a színitanoda, de pl. ha a SZFE-re mennél, élni nem lenne időd, nemhogy még egy szakot elvégezni mellette.

2014. máj. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

És akkor hogyan tovább? Mert ugye már nem tudok változtatni, magyar szak lett bejelölve, a honlapon most is az van,hogy ott utána mesterképzéssel lehet tanári diplomát szerezni, ezért nem tudom,hogy hogy kéne csinálni.

Tisztában vagyok ezekkel, már két éve játszom színházban tanulás mellett, és azzal is tisztában vagyok,hogy a Színmű elsőre nem valószínű,hogy összejön, addig színisuliba mennék, és mellette belefér egy egyetem. Szeretnék több lábon állni.

2014. máj. 7. 17:09
 5/7 A kérdező kommentje:

bocsi, nem válaszoltam :)

GNM :)

2014. máj. 7. 17:09
 6/7 horjon válasza:
hát ha magadat tanítod, akkor akár ezt is eljátszhatod
2015. febr. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
vicces
2015. febr. 21. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!