Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szokott olyan lenni, hogyha...

Szokott olyan lenni, hogyha egy adott karra az elvárt létszámnál kevesebben jelentkeznek, akkor csökkentik a ponthatárokat?

Figyelt kérdés

2015. okt. 1. 17:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
" pontszám mintegy magától alakul ki annak függvényében, hogy a legutolsó még felvett hallgatónak mennyi pontja volt." te írtad én erre fel tettem a kérdésem...minek a példa elég amit leírtam.
2015. okt. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Előtte viszont teljesen mást állítottál, arra vártam konkrét példát.

" aham, tehát azt mondod utolsó, ha 440 lenne az alap várható ponthatár mondjuk valahol felvesznek 10 embert és 30 a keretszám, akkor mégis, hogy a lótúróba ugrik fel 450-re a ponthatár?"

2015. okt. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

nem kell védekezni azzal, hogy példát vársz, mert nem tudod a konkrét választ, példával sem lennél előrébb elhiszed?

de legyen máshogy akkor kezdjük legalulról szintén hasonló példával mivel igen találtam ilyet is. Szóval 280 lenne az alap ponthatár az adott szakon, jelentkeznek 50-en 10-et felvesznek, 30 a keretszám és 290-re alakul a ponthatár, explain? Ha így sem tudod megválaszolni valószínűleg nem a példában van a hiba, hanem az állításodban mi szerint utolsó még felvet...blablabla

2015. okt. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem védekezek, ha találtál ilyenre példát, amit mondasz, mutasd meg, megnézem, és megmondom, hogy miért is van az úgy, ahogy. De azzal, hogy itt leírsz pár dolgot nem leszek előrébb :D
2015. okt. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
jójó, azt hiszem felesleges neked példát hoznom úgy sem tudnád :D
2015. okt. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha neked kényelmesebb, hogy ezt hiszed... :)
2015. okt. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!