Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha elveszítettem a motivációm...

Ha elveszítettem a motivációm és más dolgok jobban érdekelnének, tartsak fél év szünetet?

Figyelt kérdés

Van még passzív félévem bent. Utolsó éves vagyok levelezőn egyetemen. 2 gyerekem van, mellettük tanulok. Elfáradtam. Szeretnék nyelvet is tanulni, kicsit megkopott a tudásom, és célom is lenne vele. Hajtsam, hogy mielőbb vége legyen és diplomázzak, vagy tartsak fél év szünetet, pihenjek meg, tanuljak nyelvet, ami most jobban érdekel, és aztán újult erővel essek neki a végének? Még 3-4 évig itthon leszek, nem múlik semmi azon, mikor lesz meg a diplomám.

Csak attól tartok, hogy kiesek a rutinból, ha egy kis szünetet tartok benne. De nagyon soknak érzem, és jó lenne levegőhöz jutni kicsit.


Ti hogyan döntenétek? Mély levegő és essek neki az utolsó két félévnek, vagy tartsak szünetet?


2015. okt. 2. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Én mostmár végigcsinálnám, ne felejts el mindent, amit eddig tanultál, meg tényleg benne vagy a rutinban. 1 év, utána tanulhatsz nyelveket ezerrel.
2015. okt. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sztem 1 félévet még húzz ki és az államvizsgával meg szakdogával várj félévet sztem.
2015. okt. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A tapasztalat azt mondja, hogy ha az ember kicsit pihen, akkor utána nagyon nehéz újból felvenni a tempót.
2015. okt. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kivéve ha túl van stresszelve .
2015. okt. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!