Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most leszek első éves egyeteme...

Most leszek első éves egyetemen! Érdekelnének a beadandók! Mennyire nehéz egy- egy témát megfogni, részletezni, főleg, ha az embernek dunsztja sincs róla?

Figyelt kérdés
illetve mennyire veszik szigorúan,ha egy mondatot nem tökéletesen fogalmazok meg? Középiskolai érveléseimben, fogalmazásaimban is szokott pár mondat aláhúzva lenni, vagy szó, mert nem illik oda, vagy nem jól használtam.
2015. szept. 2. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez iskola, tárgy és tanárja válogatja, de abba biztos lehetsz, hogy ha a középiskolán a tanárok átlökdöstek valahogy a 4 éven, itt nem fognak.
2015. szept. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
4eseket kaptam általában ilyen irományokra, ha rosszabbul teljesítettem, az 3as volt.
2015. szept. 2. 11:46
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ha szorgalmasan tanulsz, nem lesz nagy baj.
2015. szept. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!