Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jövőre a TF-re szeretnék...

Jövőre a TF-re szeretnék jelentkezni sportszervező szakra. Láttam, hogy az órarendben szerepel gimnasztika, amit én sose szerettem. Mennyire veszik komolyan és milyenek a gyakorlatok?

Figyelt kérdés
2015. okt. 4. 17:09
 1/2 anonim válasza:
Én szegeden járok rekreációszervező egészségfejlesztő szakra.Itt is vannak hasonló óráink és azért kell teljesíteni nem olyan gimis tesióra Ahol egy honapba 3 hétig nem öltöznek at a lányok mert megvan nekik. Nyilván ha gimibe nem szeretted itt nem fog lightosabb lenni. De minden szakon van olyan óra amit nem szeretsz szóval ne ez legyen ami miatt nem akarod elkezdeni.
2015. okt. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia nem tudom mennyire aktuális de anyám oda járt és neki pl.nem kellett felemás korlátozni mert a felsőről leért a lába. Ötöst kapott
2016. aug. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!