Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rossz érzésem van, mit tegyek?

Rossz érzésem van, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kezdjük ott, hogy apukám messze lakik anyukámtól, tehát kb. 70-80 km-re. Ezért apukámtól nem tudok iskolába járni.

Anyukám viszont elutazott külföldre, ezért apukámnál vagyok, és nem megyek suliba.. Van orvosi igazolásom, mert beteg voltam, de most már jobban vagyok, tehát holnap (hétfőn) akár iskolába is tudnék menni, de nem tudok, mert messze vagyok tőle. Ezért jövő héten egyáltalán nem megyek. Nincs jó kedvem emiatt, hogy ennyit hiányzom már az elején, ugyanis világéletemben jó tanuló (kitűnő) voltam, és nem szeretném, hogy ez meglátszódjon az átlagomon (hetedikes vagyok). Mit tanácsoltok, hogyan küzdjem le ezt az érzést? Ugye be tudom pótolni a tananyagot, ha minden nap tanulok? Köszönöm a válaszokat.



2015. okt. 4. 20:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Persze, hogy be fogod tudni pótolni! Mindent be lehet pótolni csak az a lényeg, hogy mennyi időt fektetsz majd be a bepótolásba!


Szerintem egyáltalán nem kellene aggódnod miatta. Értesülj a neten, hogy milyen tantárgyból mit vettetek és akár nézegess róluk oktató videókat a neten, úgy te is átveszed az anyagod. Ugyanakkor neten kereshetsz a témához illő oktató anyagokat, feladatokat, magad is kidolgozhatod a tankönyvből; szóval nem maradsz le, ha a magad módján felzárkózol.

Egyáltalán ne aggódj a dolgok miatt, mert ha elég elhivatott vagy akkor meg sem kottyan neked ez az egész.

2015. okt. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!