Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mért van egy számomra jó...

Mért van egy számomra jó dolog után amint elmúlik rossz érzésem?

Figyelt kérdés
Nem drogozok, nem alkoholizálok, nem cigizek. Tegyük fel egy jó társasági baráti összejövetelen teljesen jól érzem magamat, szinte megáll az idő. Utána amint elbúcsúzunk és egyedül megyek idővel rossz érzésem kezd lenni (nem tudom leírni). Régebben szinte kimaradt a gyerekkorom (rossz osztálytársak, kevés barát összesen...) lehet hogy mos ezekkel az eseményekkel behozom ezt a kimaradást és még jobban fáj, ha vége? Tanácsokat, észrevételeket várok, kíváncsi vagyok Ti hogy látjátok.
2015. júl. 4. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen normális. Én is így éreznék a helyedben. Vagyis én is így érzek. Ez az "üresség", amit szerintem egy párkapcsolat ki tud tölteni. Nem elég csak a baráti kapcsolatod számodra :)
2015. júl. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, lehet hogy így van. Viszont egy normális párkapcsolat nem az égből pottyan, én nem hiszek benne. Ezért is nincsen párom.
2015. júl. 4. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!