Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » TANÁCSOK, MIT TEGYEK? Többi...

.:MaRRz:. kérdése:

TANÁCSOK, MIT TEGYEK? Többi lent -Kérlek, olvassátok el, kéne a segítség! -

Figyelt kérdés

Előre is köszönöm, hogy megpróbálsz segíteni!

Először is.. hogyan kezdjem. Az iskolával van gondom, azon belül is, hogy mindig, minden körülmények között én "szívom" meg, enyhén szólva. Nem a haverokkal, tanulókkal stb. van gondom, sőt, mindenkivel kijövök, a tanárok a feketebárányok. Nem értem... Eltanulták-e volna régebbtől, mostantól, végülis még csak a fiatalok sem csinálnak ilyet, viszont rengetegszer kivételeznek.

Na kezdjük el mi bántja a szívem:

1.A tanárok kitalálnak rólam dolgokat...

igen, nem is egyszer történt ez meg. Sajnos szüleim is megtudták, így ők is lecsesztek a semmiért. Az igazság az, hogy (a felelésen kívül) egész órán meg sem szólaltam, esetleg egy-két kérdésre válaszoltam, és már is kitalálta rólam azt, hogy az egyik tanárra ezt meg azt mondtam, és ő is nagyban lecseszett... Nem értettem mi történt. Osztálytársaim próbáltak megvédeni, de kibeszélte magát, így azóta szinte meg sem moccanok, nehogy az legyen a gond.

2. Mobil

Igen, igen mobil. Nem órán használtam, mint a többiek, szünetben is csak véletlenül elindítottam egy zenét, azt is körülbelül fél hangon, a tanár meghallotta, azóta nincs mobilom. Viszont, ezt még le sem írnám, bár lehet lekéne, HANEM mások órán használják, facebookoznak, fényképeznek.. ÉS.. Szerintetek? "Hadd mobilozzon" És ugyanaz a tanár... Max elviszi a mobilt, de visszaadja.

3. Viccet csinálnak belőlem

Igen, manapság ezt is megengedi maguknak. Ez ma történt, és itt tört el a pohár, így muszáj volt leírnom ezt az egészet, hogy segítsetek! Szóval megírtam 4-esre az angol év elejit (amit most javított ki...) És a másodiknak az enyémet mondta. Persze ezt is kb. 10 perc múlva, mert "hangosan" javította, szóval "mínusz egy pont, ez itt nem jó, igen, 5 pont" és leraktam egy kicsit a fejem, mert szét untam már magam, és megszólal "Na, Krisztiánban egy világ tört össze egy négyes miatt" (igen jól tanulok, de ez most lényegtelen) és kinevetett... MIÉRT? A többiek, annyira mégsem, de elkezdett vihogni, azzal a szép műfogsorával... Na jó, következő

4. Tanárok nem állnak ki mellettünk, hazudnak

Szóval.. a mobilos dologra visszatérve. Én elmeséltem, hogy másoktól nem veszik el, és mondtam több példát is (pl. ő magát is) és erre behivatott egy másik tanárt, akinek órája volt.. (>.<) És ő meg "ÉN? ÉN SZÜNETBEN SEM ENGEDEM!!!" Itt már elég volt, kimentem az ajtón, és csöngetéskor jöttem vissza.


Szóval... Ilyen tanárokat. Nem tudom máshol hogy van, itt még vernek is... Tehát nagyon szépen kérnélek titeket, hogy segítsetek. Egy dolgot megkérlek, ne ajánljatok másik sulit, mert szüleimnek is mondtam, de azt mondták kibírom ezt az utolsó másfél évet. Úgyhogy valahogy máshogy, esetleg hogy kapjam vissza a mobilomat, és ne hivassák be a szüleimet, és ott is lecsesszenek. Mert haveraimmal járunk ki, és szeretünk zenéket hallgatni, annélkül nincs meg a hangulat. Esetleg a többire, vagy hogy mit tegyek a tanárokkal, hogy ne tegyék ezt velem.

Előre is köszönöm!



#mobil #tanár #iskola #tipp #verés #fontos #utálatos tanárok #hazudós tanárok #beképzelt tanárok #verős tanárok
2015. okt. 5. 14:54
 1/3 anonim válasza:
Igazgatónak beszéltél már erről?
2015. okt. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ez tényleg húzós helyzet. Próbálj meg semmi feltűnést kelteni. Ha cseszegetnek összeszorított szájjal hallgasd végig őket és aztán menj tovább. Próbálj meg úgy viselkedni, hogy ne kifogásolhassák. Vagy ahogy az előző mondta beszélj az igazgatóval. Telefon ügyben nem tudom. Mit ír az iskola szabályzata. Nálunk pl.legújabban csak a szülőnek adják oda de volt rá példa hogy az oszi is visszaadta.
2015. okt. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az ilyen tanárokat meg kéne verni. Egyszer követsd a tanárt észrevétlenül és videózd le, ahogy megdobálod rohadt paradicsommal, rakd fel YouTubera írj a videó alá még szöveget,hogy miket csinál ez a tanár, de kamuemailcímről rakd fel ne otthon hanem mondjuk egy internetkávézóban és be se bizonyíthatják h te csináltad és a tanár megjegyzi hogy nem kéne b szakodnia a diákokkal.
2016. jún. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!