Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Holnap megyek szóbeli érettség...

Holnap megyek szóbeli érettségire. Jó tanácsok?

Figyelt kérdés
Tanultam, de rettegek.
2015. jún. 21. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
most már ne izgulj, csak pihenj! a tétel húzásnál me hallgass az első megérzésedre, ne vacilálj :D
2015. jún. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tételhúzásnál koncentrálj annak a tételnek a számára amit húzni akarsz, nekem elég sokszor bejött már :D


Amúgy meg nyugalom. Lesz időd kidolgozni a tételt, próbáld meg logikusan felépíteni a mondandódat és használd ki a történelem és irodalmi atlasz (meg egyéb segédeszközök) lehetőségeit. A tanárok is segítőkészek lesznek, nem azért szenvedtek veletek négy évig, hogy majd pont az utolsó pillanatban húzzanak le.


Ja és ne csinálj semmi olyat, amit nem szoktál. Például ne igyál meg 2 liter kávét reggel, ha nem szoktál kávézni. Meg persze csicsikálj eleget.


Amúgy én is holnap megyek, bár csak egy tárgyból, mert az alap ötöt azt tavaly csináltam meg. Amúgy nekem még jót szokott tenni vizsgák előtt, ha kb fél órát levegőzök előtte valami nyugis helyen.

2015. jún. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Egy két tétel van amit szeretnék még átolvasni aztán időben lefekszem aludni. tavaly én is voltam egy előrehozottan akkor láttam milyen a szóbeli, de ez most nem nyugtat meg. :D Nem szoktam már napokkal előtte parázni, de most ha belegondolok mennyi minden foroghat kockán... Inkább jobb ha nem teszem... :/


2# Sok sikert Neked is holnapra!

2015. jún. 21. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!