Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire lenne...

Szerintetek mennyire lenne gond az, ha programozóként egy beadandóra több időt és energiát szánnék, mint azt a feladat megköveteli?

Figyelt kérdés

Egyetemen tanulok (ELTE-IK), és beadandónak az egyik tárgyra egy egyszerű kis html-t kell összedobni, néhány különböző választható témáról, különböző apróságokkal elvárva. A feladat azt mondja, hogy nem kell túlbonyolítani, körülbelül egy 2 órás munka, én viszont mégis 1 napot szántam rá, mert élveztem a feladatot, és szerettem volna a lehető legprecízebben, igényesebben megcsinálni, mintsem csak összedobni.


A későbbiekben ez lehet gond? Mármint az, ha minden egyes beadandóra több időt és energiát fektetek, mint amennyi az elvárás, de cserébe az "alkotásom" sokkal igényesebb és precízebb lesz, mint ami elvárt?


2015. okt. 11. 01:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen jellegű gondra gondolsz például?
2015. okt. 11. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a másraa is marad időd, akkor király. Ha viszont pl a matektanulástól veszi el az időt, akkor megszívod :D
2015. okt. 11. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A két óra nem azt jelenti, hogy csapd össze, hanem azt, hogy ennyi idő alatt megoldható a feladat.

Nem gond, ha többet szánsz rá, de nem célszerű megszokni.

2015. okt. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez esetben a kevesebb több elve érvényes, nem érdemes itt kiélned a kreativitásodat, mert nem kapsz tőle jobb jegyet. Időpazarlás.
2015. okt. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!