Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi válthatja ki?

Mi válthatja ki?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki belső vagyis lelki eredetű problémáim adódtak. Mikor érettségiztem akkor minden felelősség teljes dolgot megoldottam, jó eredményt zártam. Most meg Diplomázni fogok és plusz feladatokat is raktam a nyakamba, mindig megoldottam, eddig. Valahogy nem tűnnek soknak de már a múlt évtől kezdve nehezen tudok teljesíteni, a szakmai förtelmes lett az év végén. Laptopon dolgozok általában, de sok be hatás eltereli a figyelmemet és lemaradok mindenről. pl: egész nap ráértem volna és csak halogatom egyik napról a másikra mindent amit fontos lenne hogy elvégezzek. Nem tudom hogy -hogyan is kéne megállítani ezt az egészet.

2014. aug. 25. 21:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!