Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hármas magaviselet? Mennyire...

Hármas magaviselet? Mennyire befolyásolja a tanulmányaimat?

Figyelt kérdés
Beteg voltam egy hétig, de még azelőtt héten kezdődött: hétfőn láz, kedden vérre mentem, szerdán a láztól nem bírtam felkelni, de megerőltetve magam bementem a többi maradék órára, hogy ne legyen sok hiányzásom. Erre a három napra édesanyám írt igazolást, összegezve, annyit, hogy egészségügyi okokból igazol. Mikor már következő héten otthon maradtam, arra már az orvos írt. Az osztályfőnököm nem akarta elfogadni azt, amit anyám írt, és hogy mit képzelek, hogy hébe-hóba járok be iskolába, ha beteg vagyok, akkor menjek orvoshoz. És nem akarja igazolni az óráimat, ha pedig nem tetszik, mehetek más gimibe. De nem értem, hiába magyaráztam, hogy egy kis láztól nem mentem rögtön orvoshoz, csak otthon maradtam, és ráadásul inkább bejöttem az órákra, mikor bírtam, hogy ne legyen sok hiányzásom, mégpedig érettségi évben vagyok. Jól tanulok, nem cirkuszolok, de igazolatlant akar adni nekem. Egyébként sem csípett sose nagyon, pedig szürke egérnek mondanám magam, és a többiek is. Mennyire befolyásolná a további tanulmányaimat ez a jegy?

2015. okt. 14. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sehova nem számít. A felsőoktatásban nem foglalkoznak ilyen hülyeségekkel. A tantárgyakból legyen jó eredményed, az számít.
2015. okt. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól függetlenül ha a szülőnek joga van 3 napot igazolni, akkor nem teheti meg, hogy nem fogadja el.
2015. okt. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!