Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kik jelentkezhetnek OKJ-s...

Kik jelentkezhetnek OKJ-s képzésre?

Figyelt kérdés
Mármint én most fogok középiskolába felvételizni és vélhetőleg magántanuló leszek. De az iskola mellett elvégeznék egy OKJ-t is. De mivel akkor még csak 15 éves leszek szeretném tudni ,hogy lehetséges lenne e ez vagy nem ,a korom vagy más miatt. Előre is köszönöm a válaszokat.

2015. okt. 14. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Én eddig úgy tudtam, hogy 15-16 éves korban csak akkor lehet okj-t csinálni, ha amúgy nem jársz már suliba. De érdemes utána kérdezni a munkaügyi hivatalban.
2015. okt. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az OKJ-s képzéseknél meg van határozva, mi a bemeneti követelmény. Sok képzésnél érettségi kell, vagy minimum 10 osztály elvégzése. Elég kevés az, amihez 8 osztály elég. Szerintem ezzel még várj. Miért leszel egyébként magántanuló?
2015. okt. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!