Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen főiskolára vagy képzésr...

Milyen főiskolára vagy képzésre jelentkezhetnék 34 évesen? Jövőre fogok érettségizni és olyan képzést keresek aminek hasznát is tudnám venni ennyi idősen!

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném az idegenforgalmit de közel 40 évesen már nem tudnék elhelyezkedni szerintem.Egyszerűen nincs semmi elképzelésem hogy minek tudnám hasznát venni!Minden tanácsot,tippet szívesen fogadok!Köszönöm
2008. okt. 30. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Angol nyelv tanari! A legjobb! Ha nem is tudsz elhelyezkedni, otthon maganorakat(jo penzert) mindig, meg 100 evesen is tudsz adni. Soha nem fogy ki azok szama akik ne keresnenek angol tanart. Aki nyelvvizsgara keszul azert, aki kezdo azert, aki ugyved, orvos, azert, aki nyaralashoz szeretne elsajatitani valamennyi angolt azert, szoval mindig lesz aki angolt fog tanulni. Hat nemtudom esetleg egy masik nyelv is szoba johet(nemet, spanyol), de szerintem az angol a legjobb.

Ha meg netalantan kulfoldre kerulsz, lesz allasod! Nem minden orszagban vannak az utcan a tanarok, van ahol hiany van beloluk!

2008. okt. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi,jó ötlet!Az angolt még szeretem is és elég jól megy de ami a tanárit illeti......hát nem tudom!Nem vagyok egy lángész és gondolom nem csak angolból kell jónak lenni!
2008. okt. 30. 23:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Latom az egyetlen erkezett otletet sikerult leszavazni, de az "okos" semmi otletet neked irni nem tudott, talan az irigysegtol. Fel, hogy mas egy jol kereso angol magantanar lehet KULFOLDON is akar.
2008. okt. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Már bocs, de eddig mit csináltál?:D Jókor kezded a dolgokat...:D Amúgy az angol tanárság tényleg nem egy hülye ötlet...ha minden kötél szakad lehet én is az leszek...de az első az építészet.
2010. márc. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jaj miért kell elitéálni vkit mert így alakult az élete!


Honnan tod hogy nem e a sitten rohadt 10 évig egy közlekedési baleset miatt, vagy akármi..

2010. márc. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

XD

Nem a sitten voltam, a szakmunkás után dolgoznom kellett.Eddig "jól elvoltam" a szakmámban, most gondoltam ,hogy kicsit tovább képzem magam és ha már így alakult akkor szeretnék olyat tanulni amivel el is tudnék helyezkedni.

2010. márc. 21. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!