Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvennének érettségis osztályba?

Felvennének érettségis osztályba?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, most raktam le a szakács szakmát. Felvennének egy nappali tagozatos osztályba ami érettségizik? (állítólag vendéglátós suliba igen).

2015. okt. 19. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Lényegtelen, hogy milyen szakos suliba adod be. Szétkell nézni vannak ún. intenzív tagozatok ahol szakma után szerezhetsz érettségit. De lényegtelen, hogy odajártál e vagy nem vagy mást tanultál.


Mi sulinkba is volt ilyen. És rendszeresen volt néhány olyan fő aki nem hozzánk járt hanem egy másik suliba tök mást tanult.

2015. okt. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én úgy tudom, minden -képpen fizetned kell érte.... elmultal 18 így sztem ezt nem tudod elkerülni. Jobban járnál ha levelezőre járnál de az előttem lévő hozzászóló sulijába próbáld meg :D az enyémben nem lehetett :/ mondjuk az egy nevesincs iskola volt. Ott semmit nem lehetett :P De ettől függetlenül én úgy tudom hogy 18fölött már nem tudsz nappali tagozatos gimnáziumot kezdeni


Gerda

2015. okt. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!