Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A1 vagy A2 jogosit érdemes-e...

A1 vagy A2 jogosit érdemes-e letteni,15,5éves vagyok de AM jogsim van mar de a 50-60km/h kevésnek érzem már. Tegyem le most az a1 et vagy varjak két évet az a2re? Vagy pedig varjam meg az A2-t es addig tuningoljam fel a robogót hogy kb.90et mennyen?

Figyelt kérdés

Az A1 jogositvany meg atirasi költség okmany iroda stb.

126 590ft. Plusz egy motor ami jó esetben 200E

vagy pedig a mostani robogóm tuningoljam fel olyan 60ezerből hogy 90et mennyen. Penz szűkebbe vagyok meg drágának is talalom az ossz költséget.



#jogosítvány #motor #pénz #robogó #A1 A2 AM kategória
2015. okt. 25. 08:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Valóban drága, ennyi körül van a korlátlan is. Én a helyedben a robogóhoz nyúlnék, megspórolod az eladást-vásárlást és a használt motorról kiderülő hibákat.

Nem tudom, mennyire vagy türelmetlen, de én megvárnám a B-s jogsit, aztán arra tennék B125-öt, ha azzal ki tudod húzni a korlátlanig, sokat spóroltál.

2015. okt. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hat eleg turelmetlen vagyok mar ezert is szeretnem szerettem volna letteni most. Meg ha mar ott vagyok 17evesen akkor egy evet talan mar kibirok az a2hez
2015. okt. 25. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!