Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miről írjam a szakdolgozatom?

Miről írjam a szakdolgozatom?

Figyelt kérdés
Turizmus-vendéglátás szakos vagyok és kéne egy szakdolgozati téma de nem tudom eldönteni h mi legyen az. Miről írhatnék?
2015. okt. 25. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Eddig két szakdogát írtam, és mind a kettőnél volt témaválasztás, amik közül választhattam!

Tehát ha adott a téma, utána már könnyebben fog menni megtalálni, hogy miről akarsz írni.

2015. okt. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én olyasmit írnék, hogy a turizmus reigonális változásai mondjuk két népszámláls között. 2001 és 2011 között pl , nött , csökkent, hol, miért stb. Hátha segít. De kérdezd meg a témavezetőt.
2015. okt. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én készítenék egy kerdőivet, es kitoltetnem sok emberrel(pl.szallodai elvarasok.. vagy szokasok) vagy szallodaval vagy etteremmel (felszereltseg, forgalom, szokasok...) ilyesmi... ami hozzad kozelebb all... Aztan mar csak ossze kell hasonlitani es kovetkezteteseket levobni...
2015. okt. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Esetleg írj arról, miért olyan gyenge a képzésed, hogy több millió adóforintot öl beléd az állam, hogy aztán Te ezen az oldalon érdeklődj szakdolgozat témáról.
2015. okt. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

:D :D ráadásul október 25-én...


ELTE TTK-n annak, aki államvizsgázni akar a nyáron, már rég le kellett jelentenie a címet és a témavezetőt..

2015. okt. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ELTE TTK-n nincs Turizmus-vendéglátás szak.
2015. okt. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
amúgy meg a témabejelentő leadása idén Okt 15 volt a TO-n. szóval 10 napja nem olan rég :D
2015. okt. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!