Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most ez hogy van? Én is...

Most ez hogy van? Én is lehetek tanát?

Figyelt kérdés
Az egyik tanárunk ilyen számítógép részeit és szerelését tanítja nekünk és csak főiskolai végzettsége van általános informatikus szakképzettséggel. Most csak én értelmezem rosszul vagy tényleg nincs neki tanári szakképzettsége és csak egy informatikai végzettséggel tanít nálunk.

2015. okt. 27. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy pontosan milyen iskola és mit is tanít.
2015. okt. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hirdették az állást, de tanári végzettségű informatikus nem jelentkezett, ezért kénytelenek olyan valakit alkalmazni, akinek legalább főiskolai szakmai végzettsége van. Nem tudhatjuk.
2015. okt. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Silber ***** válasza:
Emellett meg meg kell szokni, hogy az egyetemeken/főiskolákon NEM tanárok, hanem szakemberek tanítanak szakirányú végzettséggel. Ugyanis a felsőoktatásban nem nevelni, hanem oktatni kell.
2015. okt. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Amúgy szakközépiskola és kb.7 informatikával fogoalkozó van akkinek tanári szakmája is ez.
2015. okt. 27. 18:58
 5/5 anonim válasza:
Ahhoz, hogy tanár lehess mindenképp kell diploma, de ebben az esetben valószínűleg nem volt informatikatanár jelentkező. De az is lehet hogy csak óraadó és nem rendes tanárként van számontartva
2015. nov. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!