Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középszintű biológia érettségi...

Középszintű biológia érettségi szóbeli tételeit honnan érhetem el?

Figyelt kérdés

Üdv! Tavasszal emelten mentem bioszból és ügye ott nincsenek

tételek, de most ősszel középszinten indultam neki és úgy tudom, hogy itt már van megadva 20 tétel. Nem találom online sehol, lehet mert elég keveseket érint(az egész megyéből hárman voltunk írásbelin). Hol találom meg ezeket a tételeket? Előre is köszönöm a válaszokat.



#szóbeli tételek #biológia érettségi 2015
2015. okt. 28. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A szóbeli tételek nem központilag vannak meghatározva, hanem az iskola állítja őket össze. Szóval a tanárokat kell megkérdezni, hogy pl a tavalyiakat el tudják-e mondani.
2015. okt. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Középszinten tágabb témakörök vannak központilag meghatározva, ezeken belül a szaktanár dönti el a konkrét tételeket. Elvileg ezeket nem hozhatná nyilvánosságra a vizsgáig, csak a témaköröket.
2015. okt. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez a publikus része:


[link]

2015. okt. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen csakhogy most nem az gimnáziumomban fogok érettségizni, hanem a kormányhivatalban, a kettő tételei gondolom nem egyezhetnek meg.

A követelményt már olvastam, de azt hittem, legalábbis úgy emlékszem, hogy akik tavasszal mentek gimiben kaptak előre tételeket. Azt hittem ezek publikusak most is .

2015. okt. 28. 10:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy te ennél több segítséget kaphatsz, ugyanis a konkrét tételeket egy-egy témakörön belül az érettségiztető szaktanár határozza meg, és elvileg ezt nem is hozhatja nyilvánosságra. A középiskolákban a tanárok ezt azért meg szokták tenni, ha más nem, sugallmazzák a leendő tételeket. Neked sajnos erre nem lesz lehetőséged, hisz nem tudod, kinél fogsz vizsgázni.
2015. okt. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, azért köszönöm.
2015. okt. 28. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!