Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hány óra (tanóra) alatt lehet...

Hány óra (tanóra) alatt lehet megtanulni énekelni?

Figyelt kérdés
Nem énekelek hamisan, a tanárom azt mondta, hogy lehet velem dolgozni. Nagyon szeretnék megtanulni énekelni majd egy zenekarban énekelni. Igazából szeptemberben kezdtem és május- júniusig tudnám tanulni heti egy órában. Kissé aggódok. Ez elegendő?

2015. okt. 29. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nagyon sok mindenen múlik. Az hogy nem vagy hamis, az már jó jel. Mert ha a belső hallásra jó, akkor hamarabb fejleszthető a hangod. De atttól még lehet, hogy hamgképzésben még sehol sem vagy...:( SZerintem heti 1 óra akkor elég, ha nagyon szorgalmas vagy és minden órára fellkészülten mész be. De ha ilyen komolyan gondolod, akkor ez biztos nem lesz akadály. Még így is sokkal jobban fogsz énekelni, mint sok szánalmas Tv-sztár,akikkel tele nyomják a műsorokat. Szerinte, májusi rá màr nagyon ügyes leszel és nyilvàn nem operaénekesnői babérokra törsz. ;) zenekarban meg az is jó, ha beleviszed az egyéniséged, nem baj ha nem tudod kiénekelni a magas c-t vagy nem tudsz olyan mélyen énekelni stb,,,ha jó a hanszíned, az már kapásból plusszok jelent.
2015. okt. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát én egy évre tippelek, de mondjuk nemtom, heti hány órában csinálta az illető, akire gondolok, fél év alatt még néha igencsak hamisan szólt, amikor énekelt; de azóta felfejlődött szerintem elég királyra.

És hogyha nem énekelsz hamisan, szerintem akkor tudsz énekelni, kivéve, ha sehogyan sem énekelsz, mert úgy nem nehéz nem hamisnak lenni ugye:)

De ha nem énekelsz hamisan, akkor gondolom, az érzelmeket szeretnéd minél jobban átadni. Hát, azt magadnak kell kifejlesztened valahogy. Lehet, hogy jó lenne pl jó érzelemdús filmeket nézned; és akkor abból megismersz sok sztorit; meg ilyesmi. Ott amúgy az lenne a fő szerintem, hogy ne el akarj játszani egy érzelmet, mert akkor az olyan mű lesz, meg mesterkélt, hanem csak előrántani magadból és megmutatni, mert biztosan meg van benned. És ha előrántod magadból, akkor az szerintem át fog jönni.

2015. okt. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!