Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha a 7. évvégi jegyeim között...

Ha a 7. évvégi jegyeim között volt 3 db 2-es mennyi az esélye hogy felvesznek egy erős gimibe?

Figyelt kérdés
Tudom nem kifogás épp költöztünk jó tanuló voltam, félévkor sulit váltottam nagyon rossz volt, megint iskolát váltottam és jó tanuló vagyok. Angolból, földrajzból és töriből vagy fizikából lettem 2-es. Informatika tagozatra szeretnék menni. Sokan jelentkeznek és 10-12 jelentkezőt vesznek fel. Mennyi az esélyem?
2015. nov. 1. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezeket a jegyeket nézik: magyar irodalom, nyelvtan, töri, matek, talán idegen nyelv és ha info tagizat akkor talán azt. De ez fent szokott lenni a honlapon. Ha ezeken a tantárgyakon belül kettőből 2-es lettél, az eléggé lehúzza a pontjaidat. Viszont ha nagyon jól tanulsz most és a félévid jó lesz, illetve a felvételid is, akkor még van esélyed.
2015. nov. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem simán va esélyed bekerülni. Az én gimim nagyon erős, nálunk is van infó tagozat - az öcsém be is került, de neki is volt sajna németből kettese, az mindegy, hogy miért. Nálunk sokkal többet dob a központi és a szóbeli felvételi.
2015. nov. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Magyarból 4-es 5-ös vagyok, elég jól megy. Matekból 3-as de nem sokkal csúszok le a 4-esről. Töriből 3-as de most felmentem 4-esre. Angolból 3-as 4-es vagyok ebbe a suliba illetve járok szakkörre és felvételi előkészítőre. Informatikából 5-ös vagyok.

A suli honlapján fent van a felvételi pontok százaléka. A hozott pontok és a matematika központi 40-40 %-ot tesz ki, a magyar központi 20%-ot.

2015. nov. 1. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!