Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyszerűen megutáltam a...

Egyszerűen megutáltam a tanulást, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Kikészültem a sok elvárástól az iskolában, és úgy érzem, hogy már nem bírom tovább ezt teljesíteni. Elsőtől kezdve szinte mindig kitűnő voltam, most pedig tizenegyedikes vagyok, de a stressz teljesen tönkretesz. A jegyeim is romlottak, pont amikor a továbbtanulásomba számítana. Emiatt inkább elkezdtem sorozatokat nézni meg olvasni egész délután, mert már rá sem bírok nézni a tankönyveimre. Viszont ezzel csak egy ördögi körbe hajszoltam magam, amiből nem tudok kilépni, mindig kialvatlan vagyok, és kezd az egészségemre is rámenni a dolog. Fogalmam sincs, mit tehetnék.

2015. nov. 2. 00:58
 1/2 anonim ***** válasza:
52%

Próbálj erőt venni magadon, mert ennek jó vége nem lesz.

Tizenegyedik szerintem még túl korán van a tanulás megutálására. Nem gondolom, hogy olyan hatalmas ott az elvárás, hogy kikészítsen a tanulás.

Természetesen nem azt mondom, hogy szeretni kell a tanulást, meg minden tantárgyat imádni kell. De feladni nem szabad. Én a középiskola után 4-5 évvel, amikor BSc diplomával mentem tovább MSc képzésre, na akkor mondtam, hogy elegem van a tanulásból. Aztán rájöttem, hogy csak magát a szakot nem szeretem, ahová járok.

Szóval értem én, hogy meg lehet utálni, de ne túl korán, mert a középiskolát MUSZÁJ elvégezni, utána meg vár a tanulás szabadsága.

2015. nov. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
középsulit végezd el csak egy kicsit vegyél leljebb a tanulásból, és kezdj ellazulni mindent leszarok ul és csak ugy tanulj ha azt mondod h ezt most kéne! és 6.odik óta így nyomom és 3-4 között vagyok
2015. nov. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!