Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jogi/elmeleti segitseget...

Patador kérdése:

Jogi/elmeleti segitseget nyujtanatok?

Figyelt kérdés
Tavaly leerettsegiztem angolbol, de koteles vagyok tovabbra is bejarni orakra. A tanarommal azonban nem jovok ki jol, es az lenne a kerdesem, hogy ha leerettsegiztem a tanar tantargyabol akkor tobbe nem a tanarom, ugye?

2015. nov. 4. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Na ácsi... Ha leérettségiztél angolból, akkor előtte osztályozó vizsgát kellett tenned, azaz amire te idén jársz, arról neked már van egy érdemjegyed, az egész évről. Neked nincs kötelességed sem a tanár, sem a tantárgy felé, egyáltalán nem kéne bejárnod, mivel már teljesítetted a tárgyat. Év végén pedig beírják azt a jegyet, amit az osztályozón szereztél rá.
2015. nov. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De a tanaromnak minosul? Mert ha nem akkor nem irhat be nekem, igaz?
2015. nov. 8. 17:40
 3/3 A kérdező kommentje:
Amugy en is tudom hogy nem kene bejarnom, de megis koteleznek ra. Ami onmagaban nem baj, csak a tanar mindennapos problemaja zavar amit rajtunk vezet le.
2015. nov. 8. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!