Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a baj velem?! Akarmit...

Mi a baj velem?! Akarmit teszek, akarmennyit tanulok, egyes lesz a dolgozatom egy tantargybol mindig. Egyszeruen nem fogom fel, hogy mirol van szo es mar nagyon el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés
Egy dolgozatot mar harmadjara fogok megirni HOLNAP, de nem tudom, hogy magyarazzam el a tanarnak, hogy ez nekem nem megy. En tenyleg tanulok!

2015. nov. 4. 18:17
 1/7 Pelenkásfiú ***** válasza:

Azért azt fontos lenne tudni, hogy melyik tantárgy, ha segítséget is vársz. :)

Nyilván máshogy kell matekot és történelmet tanulni.

2015. nov. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen tárgy? Elég hozzá a szorgalom? Inkább a szüleidnek kellene elmagyaráznod, hogy alkalmatlan vagy ebbe az iskolába.
2015. nov. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Fizika
2015. nov. 4. 18:48
 4/7 anonim válasza:
Nos,azt tényleg értelmezni kell.Másképp nem fog menni,de vannak egyszerű részek is.Ne stresszelj rajta.Kérdezz,olvas utána.
2015. nov. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Fizikat a kovetkezokeppen tudtam en tulelni viszonyla jo atlaggal (4)

Elmeleti anyag- tanuld meg a kifejezeseket, torvenyeket, kepleteket es hasonlokat es mindig nezz hozza egy peldat h a dolgozaba fel tudd ismerni


Szamolas: a feladat szituaciojat fel kene ismerned a megtanult elmelet alapjan. Altalaban kapsz min. 2 adatot. Ezeket probald meg a kepletekben szereplo szimbolumokkal azonositani. Ha ez megvan nezd meg h a ket adatodbol milyen harmadikat tudsz kiszamolni. A kerdes is nyilvan igy fog kijonni, csak meg kell nezned h melyik kepletbol tudod kiszamolni amit kerdeznek.


Nekem annyi mazlim van h jo vagyok matekbol ezert ink az elmelettel kinlodtam h eldontsem most melyik ero hat a testre stb... Van am egy fizikapeldatar ahol feladatoke s valaszok vannak, en abbol gyakoroltam

2015. nov. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ne magold, értsd!
2020. szept. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Képzeld el.

Pl.: Térfogati hőtágulás. A kanna térfogata nő a hőmérséklet (pozitív irányba) változás által.

Én fizikával fogok emeltezni, kedvenc tantárgyam. Nagyon érdekes, az összes része. Minden törvénynek amúgy az alapja a dinamika alapja; a gravitáció (Newton I. Törvénye).

Nem is kell tanulni, maximum a képleteket.


Tudom 2015ös kérdés, de kinek kell segítség nyugodtan írhat, bár még csak 10.-es vagyok, tehát kvantumfizikába nem tudok segíteni, az elektrosztatikat meg picit elfelejtettem.

2021. jan. 9. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!