Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyenkor tenni?...

Mit lehet ilyenkor tenni? Szeretnem ha jol sikerulne az erettsegim. (kemia, biosz)

Figyelt kérdés

Sziasztok! 10.es vagyok es mar elore aggodom az erettsegi miatt. Kemiabol es bioszbol tennem le az emeltet, de a tanaraim borzalmasak. Tudom nem illik erre fogni... nem tanitanak semmit, mivel az osztalyom tobb, mint fele gyokerekbol all akik valoszinu erettsegizni se fognak, nemhogy ilyen tantargyakbol..

hogy tudnek felkeszulni?

ajanlanatok jo konyveket?

Mikor lehet kulon orakat felvenni az iskolaban?

(aki esetleg erettsegizett valamelyikbol, szivesen varom a tapasztalatokat. Mennyire nehez stb..)


Meg lenne egy kerdesem.

Matekbol erdemes mar most elkezdeni keszulni? Ha igen, hogy csinaljam?

(a matek tanarral is gond van, tobb hetet hianyzik es olyanok jonnek helyettesiteni akik meg szazalekot se tudnak szamolni... szinte feleslegesnek erzem bejarni iskolaba, mintha egesz nap valami alsos napkozibe lennek.


Elore is koszonom a segitseget! (:


2015. nov. 5. 22:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsanat az ekezetekert, vagy hibakert telefonrol irtam
2015. nov. 5. 22:03
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a fakultációk 11-től vannak, 10. év végén kellett rájuk jelentkezni. A matek érettségire szerintem külön készülnöd még nem kell, csak az órákra az anyagból készülj fel/gyakorolj sokat. Ha a tanárokkal gondjaid vannak, járj különtanárhoz. Azt, hogy az érettségi milyenek, a www.oktatas.hu oldalon tudod megnézni.
2015. nov. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Matekra szerintem felesleges most készülni, ha tanulsz minden dogára az elég lesz, meg abban az évben mikor érettségizel csináld végig az előző évek feladatsorait és simán megírod majd ötösre. :)

A kémiához/bioszhoz nem tudok nagyon hozzászólni, mert én nem ezekből érettségiztem emelten, de a mozaikos tankönyveket jobban ajánlják mint a nemzeti tankönyvkiadósat, szóval ha nem abból tanultok szerintem azt megéri beszerezni.

2015. nov. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ákos13 ***** válasza:
Én is a mozaikos tankönyveket ajánlom, azokban benne van minden. És a számítási feladatokra nem árt nagy hangsúlyt fektetni. Az Ötösöm lesz kémiából című könyvet nem ártana beszerezned, plusz a szerzőnek, Villányi Attilának van még egy kiadványa, a Kémia feladatgyűjtemény a kétszintű érettségire, azt is megveheted, gyakorolhatsz belőle érettségi feladatokat minden témakörből.
2015. nov. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!