Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha már van egy középszintű...

Ha már van egy középszintű matematika érettségim nem a legjobb eredménnyel, és javítani szeretném, azt csak felsőfokú matek érettségivel tehetem meg? (A felsőfokú mennyivel nehezebb? )

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:

1. nem felsőfokú, hanem emelt szintű, ez nem nyelvvizsga.

2. tehetsz javító érettségit középszinten.

2010. okt. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most kedden írtam a középszintű matekot előrehozottan. Amíg nappali tagozatos középiskolai tanuló vagy (vagy tanköteles, nem tudom pontosan), addig csak szintemelőzhetsz, középszinten nem próbálkozhatsz mégegyszer. Az érettségi bizonyítvány kézhez kapása után, mindkét szinten próbálkozhatsz, amennyiszer csak akarsz, de az már fizetős.
2010. okt. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem. Javítóvizsgának hívják ezt, amire gondolsz. Mikor jelentkezel, a lapon van 3 lehetőség: középszint (ez az, amit eleve letettél), javító (amit most akarsz), szintemelő (ha emeltszintűzni szeretnél).
2010. okt. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mikor én érettségiztem, akkor még lehetett javítani ugyanazon a szinten. csak lefelé nem mehetsz. szóval ha emeletet nyomtál, akkor középen már nem javíthatsz.
2010. okt. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ééértem, és szerintetek melyiket lenne érdemes megcsinálni a javítót, vagy a szintemelőt?
2010. okt. 26. 01:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!