Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tényleg csúszni fogok, ha...

Tényleg csúszni fogok, ha minort és specializációt is felveszek?

Figyelt kérdés

Egy 5 féléves minort szerettem volna felvenni úgy, hogy specializációt is tervezek. De egyik ismerősöm azt mondta, így csúsznék miatta. És hogy sokat kellene fizetnem is.


Ez tényleg így van?


Köszönöm előre is a válaszokat!


2015. nov. 6. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom (de ez nem biztos), hogy nem vehetsz fel minort és specializációt is, csak az egyiket. Ha ez valóban így van (én más rendszerű képzésen tanulok), akkor az ismerősöd állításának van alapja, hiszen ha csak az egyik van benne a tantervedben, a többiért fizetned kell, és bele sem fog férni az órarendedbe, emiatt előfordulhat csúszás.
2015. nov. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet egyszerre minorod és szakirányod, egyet válassz, a másikból végezd el szabadkreditre az érdekesebb tárgyakat. Még ha hivatalosan megoldható is lenne együtt a kettő, akkor brutálisan sokat kellene fizetned amiatt a plusz ~50 kredit miatt a végén.
2015. nov. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!