Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az lehetséges, hogy érettségi...

Ereg111 kérdése:

Az lehetséges, hogy érettségi után elkezdtem agyilag leépülni?

Figyelt kérdés

Mióta egyetemre járok,egyre kevésbé érdekel akármi is.Nem is tudom hogy fogalmazzak,de már szinte semmi olyan vágyam nincs,ami úgymond magasabb szint felé mutatna.


Régen például érdekelt a csillagászat,mélyebb matematika,esetleg fizika,örömmel néztem ismeretterjesztő sorozatokat,még azt tervezgettem,hogy doktori fokozatot szerzek vagy ne adj isten akadémikus leszek,most viszont leginkább csak egy egyszerű,boldog tudatlanságra vágyok,egy olyan életre mint amilyen mondjuk egy háziállaté.


Ha nekiülök tanulni,akkor is kb fél óráig bírom,utána elkezdek járkálni vagy valami mást csinálni vagy csak simán elkalandozok,minimális szinten se köt le a tanulás.


És akkor ott van az,hogy akkor menjek dolgozni,de itt is ugyanaz a helyzet,semmi nincs amit szívesen csinálnék,vagy ha van is, azt is megutálom hamar mert állandóan azt kell csinálni.A másik pedig az,hogy utálom mikor rá vagyok kényszerítve valamire.Egy egyszerű hétköznapi példa:

Otthon megkérnek,hogy menjek ki fát pakolni.Ezt megcsinálom magamtól,de ha rámförmednek,hogy most azonnal csináljam meg,akkor egyből minden jókedvem elszáll.


Valószínűnek tartom,hogy itt valami mentális probléma van jelen,de fogalmam sincs mit kezdjek vele,pszichológushoz nem szívesen mennék,eléggé zárkózott vagyok.


2015. nov. 10. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Kiégtél.... :)

Egy nagyon nagy változás kell. Mozogj, és keress új dolgokat.

2015. nov. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Talán rossz pályát választottál, nem megfelelő az érdeklődési körödnek...
2015. nov. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!