Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Biológiából lehetséges egyedül...

Ameoland kérdése:

Biológiából lehetséges egyedül felkészülni?

Figyelt kérdés

Érettségit szeretnék tenni belőle, a Mozaikos tankönyvek megvannak, illetve Dr.Szercsényi Gábor I.-II. könyvét is beszereztem hozzá kiegészítésképp. Lehetséges a felkészülés egyedül ebből a tantárgyból? Elsősorban középszintet céloznám meg, még ezt se tudom mekkora falat :)

Emelthez pedig nem ismerem a felkészülési stratégiát. Ha valaki javasolni tudna valamit a felkészülés,illetve a tankönyvekkel kapcsolatban, azt hálásan köszönöm :)



2015. jún. 19. 20:45
 1/5 anonim válasza:
úgytudom biológián kell kísérletet is végrehajtani (húzott tételtől függően) úgyhogy mindenképp kell beszélned tanárral, hogy milyen kísérletek lehetnek. elméleti részt meg lehet tanulni egyedül is.
2015. jún. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

A szóbeli tételeket tanuld meg a 9-10.-es mozaikos könyvből javaslom hogy még az írásbeli előtt tanuld meg az összes szóbeli tételt mert az írásbeli ezen alapul.

Mi nem kísérletet hanem prezentáció bemutatását választottuk erről anyagot internetről gyűjtöttem.

Amúgy miért? Nem akarsz Fakt-ra bejárni?

2015. jún. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Érettségiztem már és épp egy OKJ-s képzésem veszek részt élelmiszer szakirányon. Előtte nem merült fel a biológia,de megtetszett az elmúlt 2 év során,és egy élelmiszermérnöki pályán jobban tudnám ezt hasznosítani,mint a földrajzot,amim van. Illetve projektmunkát nem készíthetek,mivel rendelkezem érettségivel, azt írta a tájékoztató.
2015. jún. 20. 10:28
 4/5 anonim válasza:
100%
#1-es vagyok. én fizikából érettségiztem, de én sem jártam fakultációra, megtanultam a tankönyveket, annyi bőven elég középszinten úgyis csak azt kérdezik ami abba van. fizikatanárnőm meg végigmutogatta a kísérleteket, hogy mik lesznek, azokat egyszer végiggyakoroltam és kész, nem voltak bonyolultak.
2015. jún. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fel lehet. A kísérletek listája fent van Mándics oldalán, guglizz rá. :) Elméletből javaslom a Panemsuli biológiáját, abban csak az van ami a követelmény, se több, se kevesebb, emelt és középszint külön van szedve benne. :)
2015. jún. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!