Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SZFE (és színitanodák) színműv...

Yellowflower07 kérdése:

SZFE (és színitanodák) színművész szakra milyen a felvételi? Akiket felvettek, akiket nem és akik érdeklődnek

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy háromfordulós, és hogy az utolsó előtt többnapos közös munka van. Ami engem érdekelne, hogy mit szoktak kérni fordulónként, valamint mondanátok konkrét példákat, hogy milyen monológokat illetve dalokat választottatok a felvételire? Egyéb dolgok amiket érdemes tudni?

2015. nov. 10. 18:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is most készülök,ha gondolod privátbab beszélhetnénk róla. Még nekem sincs meg a teljes listám, de már nagyon sok mindennek utánanéztem a felvételi kapcsán. :)
2015. nov. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!