Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Színművésznek készülök, még...

Színművésznek készülök, még van esély hogy helytállok felvételikor?

Figyelt kérdés
Most 16 éves vagyok (lány) most jutottam arra a szintre hogy tudom hogy színészettel szeretnék foglalkozni. Általános iskolában jártam színjátszóra szakkörre, azóta nem. Van még értelme (biztos hogy van de..) erre törekednem vagy már késésben vagyok nagyon? ha nyáron elkezdek tanulni, fejlődni van rá esély hogy pl SZFE felvételin nem hasalok el?

2013. márc. 5. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy képzeled el a készülődést?
2013. márc. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hát például hallottam hogy ehhez kell sok régi művet olvasni meg verseket tudni, énekelni ezekkel foglalkoznék plusz ugye a színészi játékomon igyekeznék javítani...

ezt meglehet oldani 2 év alatt azért nem?

egyébként felvételikor olyanokat is felvesznek aki mondjuk például jó színész de a mozgásban kicsit esetlen vagy az ének tudása nem a legjobb? elvégre nem lehet nagyon jó mindenből az ember és a suli arra van hogy tanítsák ezeket nem?:)

2013. márc. 5. 18:38
 3/3 Pötyidanon válasza:
Minimális szinten kell tudnod énekelni és mozogni (táncolni) is, de ha próza szakra jelentkezel, akkor szerintem felvételin nem nézik annyira. Nézd meg a felvételi követelményeket az SZFE honlapján, és készülj a szerint!
2013. márc. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!